Hakkımızda

Konveyörlü hatta Elektrostatik toz boyaÖnder Metal Boya ve Kaplama San. Tic. Ltd. Şti. Kartal'da 1500 m2 kapalı alanada sprey sistem, trikatyon, çinko fosfat, 152 metre kesintisiz konveyör hattı otomatik boyama sistemi ve infra-red teknolojisi ile pişirmeyi hızlandırarak tünel fırın tesisinde elektrostatik toz boya hizmet ve yıllık 6.500.000 adet parça boyama ve kaplama kapasitesi ile Türk Sanayisine hizmet vermektedir. Firmamızda infra-red teknolojisi kullanılmaktadır. Boya pişirme zamanını %20 azaltarak yüksek adetlerde parça boyama, hız ürün teslimi ve kaliteli malzeme ve işçilik ve tam otomasyona sahip imalat alt yapısı ile sektörün lider firmalarında biridir.

Elektrostatik toz boyaHizmetlerimizden bazıları

  • Elektrostatik Toz Boya
  • Boya Pişirme ve kurutma
  • Ön Hazırlama
  • Yüzey Temizleme
  • Toz Boya Kabinleri
  • Laboratuar
  • Konveyör Hatlı Otomatik Boya Tesisi

Elektrostatik toz boyanın avantajları
Elektrostatik toz boya; malzemelerde uzun ömürlülük, ekonomiklik, kusursuz yüzey kaplama, temizleme kolaylığı, çevreye dost, bakım kolaylığı, bol çeşitli renk seçenekleri ile estetik ve kullanım kolaylığı olan üreünler sağlar.

Şirketimizin Hedefi:
Her zaman çalışma alanında lider olma, makul bir fiyat karşılığında, evrensel bir müşteri kitlesini memnun edecek, en yüksek kalitede mamuller üretmektir.

Çalışma Politikamız:
Her zaman hırslı ve gençliğe özgü heyecan ile davranmak Sağlık kurallarına uymak, yeni düşünceler geliştirmek, zamanı olabildiğince iyi kullanmak
işin değerini bilmek, çalışma ortamını her zaman daha iyiye götürmek
Uyumlu bir iş akışının içinde, durmadan çaba sarfetmek.
Araştırrmanın ve çaba harcamanın değerini, Hiçbir zaman unutmamak

Siz Müşterilerimize Katkımız:
. Şirket hedeflerimiz ve politikalarımız doğrultusunda sektörümüzde öncü bir kuruluş olmak için ilk günümüzdeki heyecanımızı ve bu zamana kadar ki deneyimlerimizi siz müşterilerimizle paylaşmak,
. Çalışan memnuniyetinden ve sektördeki güncel oluşumlarla eğiterek hizmet kalitesini geliştirmek ve kalite pahalıdır anlayışını ortadan kaldırmak,
. Uzman ve profesyonel personel ile yapılan üretimin sonrasında kendi kullanımınada sunulacağı ve ülke ekonomisine olan katkısınında bilincinde olan bir takımla çalışma fırsatı sağlayarak kalite yaratılmaktadır.
. Üretilen kaliteli ürün ve kaliteli fiyat avantaşı ile de hiç kuşkusuz siz müşterilerimizi mevcut kriz konjektürün de rekabet edebilirlik özelliğini artırma avantaşını yakalamanızı sağlamaktır.